Hliníkové kuchyně a ALU dvířka

Design v oblasti kuchyní se v poslední době rozjíždí velmi svižným tempem. Kuchyně už ve Vašem bytě nebo domě nehraje roli pouhého +1, ale stává se klenotem a středobodem Vaší domácnosti. Nároky se tak kladou na perfektní provedení, které by mělo podpořit nádech Vaší domácnosti. Pokud i Vy jste milovníci jednoduchého a praktického provedení, kdy Vaše kuchyně nebude vyčnívat svým stylem, ale nádherně zapadne do Vašeho domova, jsou hliníkové kuchyně a ALU dvířka přesně pro Vás.

f45a345b5d3440e78d5e0d87d6da92f3     CL_SH-glanzkristall_002

Hliník je alternativou nebo doplňkovým materiálem k oblíbené nerezové oceli a má pro kuchyň mnoho vynikajících vlastností. Hlavním plusem je, že i přes svou barevnou neutrálnost nepůsobí chladně a skvěle splňuje moderní trendy – nadčasovost, odlehčenost, jednoduchost a kvalitu. Není dominantní, ale přesto jeho použití na přední plochy kuchyňského nábytku navozuje velmi profesionální vzhled.

Hliník je lehký, takže celkově odlehčí a ovzdušní Vaší kuchyni. ALU dvířka jsou totiž doplněna skleněnou deskou. ALU dvířka jsou nejen příjemná na pohled, ale i na dotyk a nemusíte se bát otisků, protože nejsou zdaleka tak zřetelné jako na většině nerezových povrchů. Zároveň je údržba dvířek neuvěřitelně snadná. U nás v Quality Porta najdete hned několik typů ALU dvířek, která určitě Vaši kuchyni skvěle doplní. Vybrali jsme pro Vás několik typů z katalogu Quality Porta, zleva typ S1, S4, S9, S12 a S13.

ALU Dvířka S1   ALU dvířka S4   ALU dvířka S09   ALU dvířka S12   ALU Dvířka S13

Krásný den přeje Quality Porta