Kuchyně v barvách

Dospělost ještě neznamená, že se musíte vzdát všeho, co jste v mladí milovali, zejména pak barev. V životě každého nastane zlom, kdy začne být vkus poněkud konzervativnější a střídmější. Neznamená to ale, že nemůžete občas uzdu své fantazie pustit, trošku si zahrát s barvami a připomenout si své sny z dětství o krásném barevném interiéru.

Kuchyně je skvělým místem, kde se můžete realizovat a jediná místnost, která bude i v té nejbláznivější barvě vypadat skvěle a stylově. Je to jen na Vás, kterou barvu si zvolíte, jde přeci o Vaší kuchyni. Ať už zvolíte zelenkavou, růžovou, nebo fialovou, design interiéru kuchyně jde vždy vyladit tak, aby odpovídal posledním trendům, a Vaše oblíbená barva bude už jen třešničkou na dortu.

green-kitchen-colors-inspiration-4  colorful-kitchen-design-ideas-37  6-purple

Nechte se inspirovat několika kuchyněmi, které jsou laděné do nejrůznější barev. Pokud se stále trochu bojíte pustit do své kuchyně barvy naplno, můžete svůj oblíbený odstín zkombinovat s neutrálními a barvami a stálicemi v kuchyňském designu jako je černá, bílá, nebo šedivá. Výsledek bude také stát za to!

Kuchyně je srdcem Vašeho domova, nebojte se mu dodat veselý nádech v podobě barev. Neváhejte a splňte si své sny o barevné kuchyni s našimi dvířky Quality Porta. Pro lakovaná dvířka nabízíme široké spektrum barev ze vzorníku barev RAL, ze kterého si každý vybere. Přehled barev pro foliovaná dvířka z katalogu Quality Porta naleznete zde a barvy fólií pro dvířka z katalogu Quality Porta Premium jsou k nahlédnutí tady. Kuchyňská dvířka tak budou odpovídat přesně Vašim představám.

Vzorník RAL