Vaše kuchyň v novém kabátě

Před pár lety to bylo ve Vaší kuchyni přesně tak, jak jste si přáli, design, který byl tenkrát in, všechno se lesklo novotou. Ale nic nevydrží věčně a i krása Vaší kuchyně začne časem mizet. Kuchyň používá většina lidí denně, a tak se nejde divit tomu, že se opotřebuje a schází. Existuje několik řešení, jak si opět svou kuchyni změnit na tu svou vysněnou.

Renovace kuchyně může proběhnout od základu, kdy si necháte na zakázku udělat vše nové. A my budeme rádi součástí této velké změny ve Vaší domácnosti a dodáme kvalitní dvířka, které budou ozdobou a základní součástí celého designu, který si pro svou novou kuchyň zvolíte.

 kitchen-cabinets-before-and-after

Ale jelikož Vám chceme šetřit čas i náklady spojené s celkovou modernizací, přichystali jsme pro Vás i druhou možnost, jak změnit interiér kuchyně k nepoznání za zlomek ceny celkové renovace. Jak už jsme napsali, dvířka jsou základem celého designu interiéru, první věcí na kterou se člověk po příchodu do místnosti podívá a zůstávají na očích stále. Proto pokud chcete interiér modernizovat, stačí vyměnit stará dvířka za nová a kvalitní. Kuchyň bude rázem k nepoznání, celková atmosféra se změní a místnost dostane úplně jiný nádech. To vše díky této malé změně.

hladké tvary            rustikalni uchytky           zapustne uchytky specialni tvary

Rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat dvířka, která budou odpovídat Vašim představám o nové kuchyni. Jelikož je náš sortiment velmi široký, nabízíme dvířka lakovaná, foliovaná a ALU dvířka, rozhodli jsme se, že příští článek bude zaměřen na design a volbu dvířek pro upevnění a umocnění určitého stylu, kterého chcete ve své kuchyni dosáhnout.